Film promocyjny – gruszkopompa CIFA MK28L PB607

abet

Internet to niezaprzeczalnie najpotężniejsze narzędzie marketingowe dla wielu obecnych przedsiębiorców. Dzięki niemu można z łatwością promować swój biznes. My, jako firma TarCo chcemy wyjść naprzeciw naszym Klientom i dać im gotowe treści, które mogą wykorzystać w swoich działaniach promocyjnych. I tak we współpracy z firmą MAN i ABET stworzyliśmy film promocyjny przedstawiający gruszkopompę CIFA MK28L PB607. Dlaczego film? Bo obraz jest czasem więcej wart niż 1000 słów!

Filmy promocyjne mają wiele zalet, a są to przede wszystkim:

●     Wizualizacja maszyn w akcji: Specyfikacja techniczna to jedno, ale dzięki wideo możesz zobaczyć działanie maszyn na placu budowy.
●     Przedstawienie szczegółów technicznych: Nie każdy lubi czytać specyfikacje maszyn, a dane przekazane w filmie zapadają w pamięć i pozwalają klientom poznać szczegółowe aspekty techniczne każdej maszyny.
●     Innowacje: Nasze maszyny zmieniają przemysł betonowy dzięki kreatywnym i innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w maszynach.
●     Atrakcyjna forma prezentacji: Nasze maszyny nie tylko świetnie pracują, ale też rewelacyjnie się prezentują. Film może pomóc Klientom w podjęciu decyzji o ich zakupie.
●     Dzielenie się wiedzą: Nasi specjaliści chętnie dzielą się wiedzą na temat betonu, jego transportu i pompowania, a ich wiedza o maszynach i ich użytkowaniu nie ma sobie równych.
●     Zasięg globalny: Internet i media społecznościowe pozwalają dotrzeć do Klientów na całym świecie, a filmy są atrakcyjną formą przekazu.
●     Motywacja i Inspiracja: Nie tylko firmy mogą nagrywać wideo.

Zachęcamy do tworzenia swoich filmów z projektami tworzonymi za pomocą naszych maszyn. To najlepsza forma reklamy!

Film to narzędzie, które pozwala przekazywać wiedzę w sposób atrakcyjny i przystępny. Dziękujemy ABET i MAN z możliwość realizacji przedsięwzięcia i mamy nadzieję, ze to tylko początek nowych działań TarCo w relacjach z naszymi klientami. 🤝

Patrycja Grochol-Pytel

Key Account Specialist

+48 691 466 630

Zobacz także