Cifa

CIFA to niekwestionowany synonim jakości, trwałości, niezawodności. Renomowany włoski producent specjalistycznego sprzętu do transportu i obróbki betonu od dziesiątek lat jest liderem w swojej branży, wprowadzając innowacje i wyznaczając trendy w projektowaniu i budowaniu zaawansowanych technologicznie maszyn.

CIFA logotype
pompa cifa
cifa6

O przewadze CIFA nad konkurencją świadczą między innymi liczne patenty. Firma jest prekursorem innowacji, co pozwala jej być o krok przed innymi uczestnikami wyścigu technologicznego. To właśnie jednym z flagowych produktów CIFA jest gruszko-pompa, która została wprowadzona na rynek w 1974 właśnie przez włoskiego producenta. To również CIFA jako pierwsza wprowadziła do produkcji technologię laminatu włókna węglowego.

CIFA od ponad 90 lat swojej działalności nieustannie skoncentrowana jest na takich elementach jak bezpieczeństwo, ciągła poprawa wydajności, wzrost produktywności pracy i łatwość wykonywania operacji.

Jako TarCo wyłączny, autoryzowany przedstawiciel CIFA w Polsce, doskonale rozumiemy misję tej firmy i dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca odzwierciedlała najwyższe standardy na każdej płaszczyźnie działalności.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Nasz doświadczony zespół chętnie doradzi Ci jakie urządzenie najlepiej spełni Twoje potrzeby!

Tomasz Pampuch

Key Account Manager

+48 691 233 343

lub wyślij numer - oddzwonimy do Ciebie!