Laur “Diamenty Forbes”

Forbes 2023

Już po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni w corocznym plebiscycie “Diamenty Forbes” i stanęliśmy ramię w ramię z najprężniej rozwijającymi się firmami w naszym kraju.

Mianem “Diamentów Forbes” określane są te firmy, które najlepiej radziły sobie na krajowym rynku w minionym roku. Ranking tworzy się na bazie danych finansowych firm z ostatnich trzech lat. Najważniejszym kryterium oceny jest wzrost wartości firmy. Ranking uwzględnia te przedsiębiorstwa, które wykazały się najbardziej efektywnym i dynamicznym wzrostem.

Zdobycie lauru “Diamenty Forbes” to nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim możliwość pokazania naszej firmy szerszemu gronu przedsiębiorców.

Nasz sukces – Wasza zasługa!

Na sukces TarCo składa się ogrom naszej ciężkiej pracy, bezmiar zaufania klientów i oraz cała grupa utalentowanych pracowników. To dzięki tym wszystkim elementom powstaje firma, która może szczycić się tak prestiżowym wyróżnieniem. Bez naszego niezastąpionego Tarco Team, bez klientów, którzy do nas wracają i partnerów oferujących nam niezliczone możliwości, nasza firmanie zaszłaby tak daleko. Dlatego też chcemy Wam z całego serca podziękować!

Cóż więcej możemy dodać? To wyróżnienie jest jak wiatr w nasze żagle i zachęta do dalszego prężnego rozwoju. Nie zatrzymujemy się, by w przyszłym roku znów móc świętować!

Patrycja Grochol-Pytel

Key Account Specialist

+48 691 466 630

Zobacz także