Kurs – operator pompy do betonu

Oferujemy profesjonalne szkolenia z obsługi urządzeń marki CIFA.

CIFA produkuje najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie pompy i urządzenia do produkcji oraz transportu betonu, które wymagają fachowej obsługi pozwalającej na efektywną oraz bezproblemową eksploatację.

2022.11.16 TARCO 7934 HII RES
Sq 16x16 1

Z czego szkolimy ?

01
Sq 16x16 1

Ustawodawstwo europejskie i polskie związane z bezpieczną eksploatacją maszyn

02
Sq 16x16 1

Bezpieczna obsługa pompy i bezpieczeństwo osób współpracujących (cześć praktyczna)

03
Sq 16x16 1

Bezpieczeństwo maszyny (cześć praktyczna)

04
Sq 16x16 1

Dozór techniczny pomp do betonu

Str 16x96 1

Jak szkolimy?

Kurs dla operatorów pompy do betonu prowadzony jest w ramach zajęć wykładowo-seminaryjnych z pokazami praktycznymi przy pompie do betonu. Stosowane techniki nauczania mają na celu ukształtowanie praktycznych umiejętności rozwiązywania problemów oraz naukę własną uczestników.

2022.11.16 TARCO  DSC0573 HI RES
Warstwa x0020 1

Certyfikacja

Wszyscy uczestnicy kursu obsługi pompy do betonu otrzymują unikalne certyfikaty TarCo Training poświadczające odbycie kursu „Teoretyczne i praktyczne aspekty obsługi pomp do betonu produkcji CIFA SpA”, będące jednocześnie podstawą do uczestnictwa w specjalistycznych kursach dotyczących maszyn produkcji CIFA SpA, dedykowanych dla kluczowym klientom TarCo.

CIFA – lider w produkcji urządzeń do betonu

Wybierając kursy TarCo z obsługi pomp do betonu, klienci otrzymują dostęp do wiedzy i praktyki związanej z urządzeniami marki CIFA. Producent jest od lat liderem na rynku, oferując najwyższej jakości, zaawansowane technologicznie pompy i urządzenia do produkcji oraz sprzęt do transportu betonu. Praca na maszynach tak renomowanego producenta gwarantuje, że uczestnicy kursów zdobędą umiejętności niezbędne do obsługi tak nowoczesnych maszyn, wykorzystywanych w branży budowlanej na całym świecie.

Kurs na operatora pompy do betonu – dlaczego warto się zapisać?

Kurs obsługi pomp do betonu to inwestycja, która przyniesie wymierne korzyści zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców. Osoby posiadające takie umiejętności są cenione na rynku pracy, co przekłada się na lepsze warunki zatrudnienia oraz wyższe zarobki. Z kolei pracodawcy mogą liczyć na wydajniejszą i bardziej efektywną pracę swojej załogi, co wpływa na realizację kolejnych kontraktów budowlanych.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Nasz doświadczony zespół chętnie doradzi Ci jakie urządzenie najlepiej spełni Twoje potrzeby!

Krzysztof Strączek

Service Manager

+48 798 117 757

lub wyślij numer - oddzwonimy do Ciebie!