Usługi

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi consultingowe, naprawy i remonty, a także fachowe doradztwo oraz profesjonalne szkolenia. Wielowymiarowe podejście do relacji biznesowych to nasz znak rozpoznawczy. Praca TarCo nie zaczyna się i nie kończy się na przekazaniu sprzętu klientowi. Naszym celem jest satysfakcja kontrahentów, dlatego oferujemy zarówno rozwiązania szyte na miarę, jak i te last minute. Wszystko to aby sprostać wyzwaniom w każdych warunkach.

2022.11.16_TARCO__S7_8249_HI-RES

Serwis

Jako wyłączny, autoryzowany serwis CIFA S.p.A w Polsce, zajmujemy się kompleksową naprawą wszystkich maszyn do produkcji i transportu betonu tej marki, w tym pomp stacjonarnych, pomp do betonu, gruszkopomp, wytwórni betonu, jak i betonomieszarek. Wykonujemy cały wachlarz usług gwarancyjnych, przeglądy roczne, przeglądy TDT, wszelkie naprawy i regenerację, w tym remonty zasuw. Wymieniamy rurociągi, usuwamy usterki układów hydraulicznych i elektrycznych producentów wszystkich marek. Celem usprawnienia i ułatwienia składania zgłoszeń serwisowych stworzyliśmy możliwość ich dokonywania również za pośrednictwem naszej aplikacji!

Denis Górka

Service Coordinator

denis.gorka@tarco.com.pl
+48 691 466 631

Części

W naszej ofercie znaleźć można najwyższej jakości oryginalne części zamienne do wszystkich maszyn. Nasi klienci mają możliwość zamawiania potrzebnych części za pomocą aplikacji TarCo. Kontrahenci, którzy zdecydowali się na zarządzenie serwisowe swoją flotą za pośrednictwem aplikacji TarCo mogą również dokonywać zamówień części za jej pośrednictwem.

Agnieszka Jarosz

Key Account Specialist

agnieszka.jarosz@tarco.com.pl
+48 691 466 666

2022.11.16_TARCO__S7_8328_HI-RES

Assistance 24/7

Jako jedyni na rynku oferujemy całodobową pomoc. Wierzymy w produkty, które sprzedajemy i jesteśmy w stanie zapewnić ciągłe wsparcie związane z ich użytkowaniem. Usługa assistance 24/7 dostępna jest dla klientów zarejestrowanych.

W sytuacjach awaryjnych dzwoń na:
+48 691 466 631

Aplikacja

W trosce o wygodę naszych klientów stworzyliśmy dedykowaną aplikację umożliwiającą zarządzanie serwisowe flotą oraz stały dostęp do supportu. Szybko, sprawnie, intuicyjnie i co najważniejsze – na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka prostych kroków, aby uzyskać dostęp do informacji lub bezpośredniego wsparcia czy aby zamówić na cito niezbędne części zamienne.

Patrycja Grochol-Pytel

Key Account Specialist

patrycja.grochol-pytel@tarco.com.pl
+48 691 466 630

2022.11.16_TARCO__DSC0580_HI-RES

Szkolenia

Jako wyłączny, autoryzowany przedstawiciel CIFA S.p.A, prowadzimy szkolenia związane z tematyką dotyczącą maszyn tej marki, jak i technik z zakresu podawania mieszanki betonowej. Naszym celem jest nie tylko podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, ale dzielenie się wiedzą z naszymi klientami. Przygotowujemy również szkolenia spersonalizowane.

Potrzebujesz szkolenia praktycznego dla operatorów? Chcesz przeszkolić zespół w zakresie BHP dotyczącym wytycznych co do sprawności i ekonomiki pracy? A może potrzebujesz pogłębić wiedzę kadry kierowniczej, aby mogła w pełni wykorzystywać potencjał Twoich maszyn? Chętnie pomożemy!

Krzysztof Strączek

Service Manager

krzysztof.straczek@tarco.com.pl
+48 798 117 757