W ofercie TarCo klienci mogą znaleźć oryginalne części zamienne do wszystkich maszyn do produkcji i tranportu betono zarówno produkcji CIFA, jak i wszystkich innych marek, które spełniają najwyższe standardy jakości. Oferujemy szeroką gamę elementów, takich jak uszczelki, zawory, filtry czy przewody hydrauliczne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wybranych urządzeń.. Ponadto, dbając o zadowolenie naszych klientów, staramy się stale poszerzać asortyment dostępnych części, aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom.

Aplikacja TarCo do zarządzania serwisem i zamawiania części

W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do internetu również branża budowlana korzysta z nowoczesnych technologii. Dlatego opracowaliśmy TarCo App, która umożliwia naszym klientom łatwe i szybkie zamawianie potrzebnych części zamiennych do pomp do betonu oraz pozostałych części dostępnych w naszej ofercie. Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a jej instalacja na smartfonie czy tablecie zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki niej nasi klienci mogą w każdej chwili sprawdzić dostępność poszczególnych elementów, porównać ceny oraz złożyć zamówienie bez konieczności kontaktowania się telefonicznie czy mailowo z naszym biurem.

Kontrahenci korzystający z TarCo App mają również możliwość zarządzania serwisem swojej floty maszyn budowlanych obejmującej nie tylko maszyny CIFA. Oznacza to, że mogą monitorować terminy przeglądów, zgłaszać awarie czy ustalać harmonogram napraw – realizowanych w ramach CIFA serwis. Wszystko to odbywa się za pośrednictwem jednego narzędzia, co znacznie ułatwia pracę i pozwala na oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Elastyczność i indywidualne podejście do klienta

W TarCo rozumiemy, że każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dlatego staramy się być elastyczni i dostosowywać naszą ofertę do wymagań naszych nawet najbardziej wymagających kontrahentów. W przypadku specjalnych zamówień reprezentujący nas eksperci są gotowi udzielić fachowej porady oraz pomóc w wyborze odpowiednich części zamiennych czy usług serwisowych.

Części do pomp do betonu i inne części zamienne

Inwestując w części zamienne do pomp do betonu, a także inne części dostępne w naszej ofercie oraz korzystając z TarCo App, nasi klienci zyskują nie tylko wysoką jakość produktów, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Nowoczesne narzędzia, takie jak TarCo system czy TarCoApp, ułatwiają zarządzanie flotą oraz zamawianie części, a współpraca z doświadczonymi serwisantami gwarantuje profesjonalną obsługę i długą żywotność maszyn.

Współpracując z TarCo, nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie pomp do betonu oraz innych urządzeń do podawania i transportu tego materiału – od dostarczenia najwyższej jakości części zamiennych, przez profesjonalny serwis, aż po szkolenia dla operatorów. Nasza oferta oraz nowoczesne narzędzia, takie jak aplikacja TarCo, pozwalają na efektywne zarządzanie flotą maszyn budowlanych oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Zapraszamy!